KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759452
nr 1575 9452
Olli Joki
(f. 1943), Finland
Oljemålning, Träd. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 38x28cm, yttermått inklusive ram: 61x51cm
Olli Joki, finländsk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:13:00
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr